Комода РИНГО Орев-Крем

Комода РИНГО Орев-Крем

14.900 ден.
Димензии: Д: 220 cm  x  Ш: 42 cm  x  В: 200 cm
Производител: Status
Шифра на производ: 8730
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 220 х 42 х 200 cm
 • - Горна полица: 110 x 22 x 25 cm
  - Елемент за ТВ: 160 x 42 x 51 cm
  - Елемент горен: 60 x 33 x 103 cm
  - Елемент долен: 60 x 42 x 107 cm
 • Боја: 
  - Темен Орев - Крем
 • Изработка: Готов медијапан со ЛЕД осветлување гратис.
 • *Монтажата не е вклучена во цената
 • Бесплатна испорака.

Монтажна шема
КОМОДА РИНГО

 

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS