Комода ЛОМБАРДО
 • Комода ЛОМБАРДО
 • Комода ЛОМБАРДО
 • Комода ЛОМБАРДО
 • Комода ЛОМБАРДО
 • Комода ЛОМБАРДО
 • Комода ЛОМБАРДО

Комода ЛОМБАРДО

34.900 ден.
Димензии: Д: 315 cm  x  Ш: 41 cm  x  В: 198 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12263
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии (минимални): 315 х 41 x 198 cm
 • - Висок елемент: 59 х 41 x 198 cm
 • - Низок елемент: 98 х 41 x 160 cm
 • - ТВ комода: 158 х 41 x 41,5 cm
 • - Полица: 140 х 22 x 25,5 cm
 • Боја: Даб со Црна Висок Сјај
 • Изработка: Бифе изработено од висококвалитетна иверка и готов медијапан во црна боја (лице) и сјаен даб (корпус).
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 •  
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Комода ЛОМБАРДО Димензии (минимални): 315 х 41 x 198 cm - Висок елемент: 59 х 41 x 198 cm - Низок елемент: 98 х 41 x 160 cm - ТВ комода: 158 х 41 x 41,5 cm - Полица: 140 х 22 x 25,5 cm Боја: Даб со Црна Висок Сјај Изработка: Бифе изработено од висококвалитетна иверка и готов медијапан во црна боја (лице) и сјаен даб (корпус). *Монтажата не е вклучена во цената.     Согласно потребите,.. Category: Product #: 12263 Regular price: 34.900 ден. 34.900 Available from: Мебел - Ви