ТВ комода МЕРЦЕДЕС
  • ТВ комода МЕРЦЕДЕС

ТВ комода МЕРЦЕДЕС

9.900 ден.
Димензии: Д: 170 cm  x  Ш: 40 cm  x  В: 40 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12811
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
  • Димензии: 170 х 40 х 40 cm
  • Боја: Бела висок сјај со Сонома Даб
  • Изработка: Модерна ТВ комода изработена од медијапан во висок сјај. Има две фиоки во бела боја со висок сјај. Фиоките имаат систем на „отворање“ со меко затворање. Дното на комодата е исто така во бела боја со висок сјај со дополнителнаа полица.
  • *Производот се испорачува немонтиран.
  • Бесплатна испорака.
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.
  •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви ТВ комода МЕРЦЕДЕС Димензии: 170 х 40 х 40 cm Боја: Бела висок сјај со Сонома Даб Изработка: Модерна ТВ комода изработена од медијапан во висок сјај. Има две фиоки во бела боја со висок сјај. Фиоките имаат систем на „отворање“ со меко затворање. Дното на комодата е исто така во бела боја со висок сјај со дополнителнаа полица. *Производот се испорачува немонтиран. Бесплатна испорака. ​ Согласно п.. Category: Product #: 12811 Regular price: 9.900 ден. 9.900 Available from: Мебел - Ви