ТВ комода АРЕС
 • ТВ комода АРЕС
 • ТВ комода АРЕС

ТВ комода АРЕС

33.900 ден.
Димензии: Д: 222 cm  x  Ш: 50 cm  x  В: 59 cm
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 12752
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:


 • Димензии: 222 х 50 х 59 cm
 • Боја: 
 • - Орев
  - Бела
 • Изработка: ТВ комода изработена од МДФ со декоративни елементи. Апликација од камин на средината, две вратички со меко затворање и златни ногари.
   
 • *Производот се испорачува монтиран во кутија. Само ногарите не се монтирани.
 •  
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Mondivi ТВ комода АРЕС Димензии: 222 х 50 х 59 cm Боја:  - Орев - Бела Изработка: ТВ комода изработена од МДФ со декоративни елементи. Апликација од камин на средината, две вратички со меко затворање и златни ногари.   *Производот се испорачува монтиран во кутија. Само ногарите не се монтирани.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производитело.. Category: Product #: 12752 Regular price: 33.900 ден. 33.900 Available from: Мебел - Ви