ТВ комода РОМА
 • ТВ комода РОМА
 • ТВ комода РОМА
 • ТВ комода РОМА
 • ТВ комода РОМА
 • ТВ комода РОМА
 • ТВ комода РОМА
 • ТВ комода РОМА
 • ТВ комода РОМА

ТВ комода РОМА

32.900 ден.
Димензии: Д: 220 cm  x  Ш: 75 cm  x  В: 52 cm
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 12757
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА: • Димензии: 220 х 75 х 52 cm
 • Боја: 
 • - Антрацит со Светло Сива
  - Светло Сива со Златна
 • - Светло Сива со Никел
 • Изработка: ТВ комода  изработена од специјален медијапан добиен со посебна постапка со која се добива посебна структура на медијапанот. Површина изработена од висококвалитетна фолија која е отпорна на вода, влага и удар. 
  Со декоративни златни и сребрени апликации, три фиоки со меко затворање.
   
 • *Производот се испорачува монтиран во кутија. Само ногарите не се монтирани.
 •  
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Mondivi ТВ комода РОМА Димензии: 220 х 75 х 52 cm Боја:  - Антрацит со Светло Сива - Светло Сива со Златна - Светло Сива со Никел Изработка: ТВ комода  изработена од специјален медијапан добиен со посебна постапка со која се добива посебна структура на медијапанот. Површина изработена од висококвалитетна фолија која е отпорна на вода, влага и удар.  Со декоративни златни и сребрени апликации, три фиоки.. Category: Product #: 12757 Regular price: 32.900 ден. 32.900 Available from: Мебел - Ви