ТВ комоди

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-10%
ТВ комода ВАЛЕНСИЈА ТВ комода ВАЛЕНСИЈА
Д: 217.2 x Ш: 52 x В: 64 cm
Димензии: 217 х 52 х 64 cm Боја: Орев крем Изработка: ТВ Комода изработен..
35.010 ден.38.900 ден.
без ДДВ: 29.669 ден.
-10%
ТВ комода БЈАНКА ТВ комода БЈАНКА
Д: 231.2 x Ш: 53 x В: 57 cm
Димензии: 231 х 53 х 57 cm Боја: Орев Изработка: ТВ Комода изработен..
41.310 ден.45.900 ден.
без ДДВ: 35.008 ден.
ТВ комода БУЛЕМ ТВ комода БУЛЕМ
Д: 170 x Ш: 78 x В: 90 cm
Димензии: 180 х 45 х 42 cm Боја: Орев Изработка: Трп. маса изработена од ..
16.300 ден.
без ДДВ: 13.814 ден.
ТВ комода СТАР
Д: 180 x Ш: 45 x В: 42 cm
Димензии: 180 х 45 х 42 cm Боја: Орев Изработка: Трп. маса изработена од ..
11.600 ден.
без ДДВ: 9.831 ден.
ТВ комода РОМА онлајн ТВ комода РОМА онлајн
Д: 220 x Ш: 75 x В: 52 cm
Димензии: 220 х 75 х 52 cm Боја:  - Антрацит со светло сива - Светло Си..
38.900 ден.
без ДДВ: 32.966 ден.
-10%
ТВ комода ВАЛЕНТИНА ТВ комода ВАЛЕНТИНА
Д: 220.2 x Ш: 48 x В: 56 cm
Димензии: 220 х 48 х 56 cm Боја: Бела Изработка: ТВ Комода изра..
31.410 ден.34.900 ден.
без ДДВ: 26.619 ден.
-10%
ТВ комода БУГАТИ ТВ комода БУГАТИ
Д: 223.2 x Ш: 47 x В: 65 cm
Димензии: 223 х 47 х 65 cm Боја: Како на сликата Изработка: ТВ Комода изр..
29.610 ден.32.900 ден.
без ДДВ: 25.093 ден.
-9%
ТВ комода АЛМИРА ТВ комода АЛМИРА
Д: 216.2 x Ш: 48 x В: 56 cm
Димензии: 216 х 48 х 56 cm Боја: Како на сликата Изработка: ТВ Комод..
31.900 ден.34.900 ден.
без ДДВ: 27.034 ден.
ТВ комода ЕНКАНТО ТВ комода ЕНКАНТО
Д: 161.3 x Ш: 45 x В: 64.8 cm
Димензии: 161,3 х 45 х 64,8 cm Боја: Бел даб Изработка: Со оваа ТВ К..
15.600 ден.
без ДДВ: 13.220 ден.
-15%
ТВ комода ГРЕЈС ТВ комода ГРЕЈС
Д: 199.8 x Ш: 52.7 x В: 50.6 cm
Димензии: 199,8 х 52,7 х 50,6 cm Боја: Колонијален Даб со Црна Израб..
10.965 ден.12.900 ден.
без ДДВ: 9.292 ден.
ТВ комода ГАЛАКТИК ТВ комода ГАЛАКТИК
Д: 183.4 x Ш: 41.5 x В: 49.5 cm
Димензии: 183,4 x 41,5 х 49,5 cm Боја: Бетон / Даб Соном..
10.900 ден.
без ДДВ: 9.237 ден.
-10%
ТВ Комода ЛОМБАРДО ТВ Комода ЛОМБАРДО
Д: 156 x Ш: 41.3 x В: 41.5 cm
Димензии: 156 х 41,3 x 41,5 cm Боја: Даб со Црна Висок Сјај. Изработка:&n..
8.900 ден.9.900 ден.
без ДДВ: 7.542 ден.
ТВ комода САНЕ
Д: 136 x Ш: 52 x В: 39 cm
Димензии: 136 х 52 х 39 cm Боја: Венге Изработка: ТВ Комода изработена високок..
5.600 ден.
без ДДВ: 4.746 ден.
-15%
ТВ комода БРУГИЈА ТВ комода БРУГИЈА
Д: 161 x Ш: 52.7 x В: 43.9 cm
Димензии: 161 х 52,7 х 43,9 cm Боја: Бела со темносива (корпус) и Бела сјај (лиц..
12.665 ден.14.900 ден.
без ДДВ: 10.733 ден.
-15%
ТВ комода ФРИТАУН ТВ комода ФРИТАУН
Д: 185.5 x Ш: 52.2 x В: 59.8 cm
Димензии: 185,5 х 52,2 х 59,8 cm Боја: Бела со Даб Изработка: ТВ ком..
10.965 ден.12.900 ден.
без ДДВ: 9.292 ден.
ТВ комода НЕПАЛ ТВ комода НЕПАЛ
Д: 145 x Ш: 45 x В: 68.4 cm
Димензии: 145 х 45 x 68,4 cm Боја: Брамберг смрека (како на сликата) Изработка:&nbs..
16.600 ден.
без ДДВ: 14.068 ден.
-36%
ТВ комода АТЕНШАН ТВ комода АТЕНШАН
Д: 160 x Ш: 52 x В: 40 cm
Димензии: 160 х 52 х 40 cm Боја: Сив даб со бело Изработка: ТВ комода изработе..
8.900 ден.13.900 ден.
без ДДВ: 7.542 ден.
ТВ комода РОКХАМПТОН ТВ комода РОКХАМПТОН
Д: 182 x Ш: 52 x В: 52 cm
Димензии: 182,9 х 52,7 х 52,6 cm Боја: Бел бор  Изработка: ТВ комода..
12.900 ден.
без ДДВ: 10.932 ден.
ТВ комода ТУЛУЗ
Д: 163.2 x Ш: 53.9 x В: 50.7 cm
Димензии: 163.2 х 53,9 х 50,7 cm Боја: Бела со артисан Изработка: ТВ комо..
15.900 ден.
без ДДВ: 13.475 ден.
ТВ комода КАЗБЕК ТВ комода КАЗБЕК
Д: 195 x Ш: 44 x В: 52 cm
Димензии: 195 х 44 х 52 cm Боја: Антрацит со бела сјај (како на сликата) ..
12.900 ден.
без ДДВ: 10.932 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2022. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01