ТВ комода БИСТ

ТВ комода БИСТ

19.900 ден.26.900 ден.
Димензии: Д: 260 cm  x  Ш: 34 cm  x  В: 95 cm
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 11118
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 260 х 34 х 95 cm
  • Боја: Како на фотографијата
  • Изработка: ТВ комода со три елементи, изработена во медијапан висок сјај и стакло на долгиот елемент. 3 фиоки и 2 вратички.
  • *Производот се испорачува монтиран.
  •  
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Mondivi ТВ комода БИСТ Димензии: 260 х 34 х 95 cm Боја: Како на фотографијата Изработка: ТВ комода со три елементи, изработена во медијапан висок сјај и стакло на долгиот елемент. 3 фиоки и 2 вратички. *Производот се испорачува монтиран.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни еле.. Category: Product #: 11118 Regular price: 19.900 ден. 19.900 Available from: Мебел - Ви