ТВ комода МИС
  • ТВ комода МИС

ТВ комода МИС

19.900 ден.23.900 ден.
Димензии: Д: 197 cm  x  Ш: 45 cm  x  В: 46 cm
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 11119
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 197 х 45 х 46 cm
  • Боја: Орев
  • Изработка: ТВ комода со 3 фиоки изработена во медијапан.
  • *Производот се испорачува монтиран.
  •  
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Mondivi ТВ комода МИС Димензии: 197 х 45 х 46 cm Боја: Орев Изработка: ТВ комода со 3 фиоки изработена во медијапан. *Производот се испорачува монтиран.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот. .. Category: Product #: 11119 Regular price: 19.900 ден. 19.900 Available from: Мебел - Ви