ТВ комода СТЕФИ
 • ТВ комода СТЕФИ

ТВ комода СТЕФИ

17.900 ден.20.900 ден.
Димензии: Д: 230 cm  x  Ш: 35 cm  x  В: 45 cm
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 11114
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:


 • Димензии: 230(+110 макс) х 35 х 45 cm
 • Боја: 
 • - Бела Сјај
 • - Крем Сјај
 • Изработка: ТВ комода со 4 фиоки и вратичка со можност за продолжување на димензијата. Изработена од медијапан и стакло.
 • *Производот се испорачува монтиарн.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Mondivi ТВ комода СТЕФИ Димензии: 230(+110 макс) х 35 х 45 cm Боја:  - Бела Сјај - Крем Сјај Изработка: ТВ комода со 4 фиоки и вратичка со можност за продолжување на димензијата. Изработена од медијапан и стакло. *Производот се испорачува монтиарн.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнител.. Category: Product #: 11114 Regular price: 17.900 ден. 17.900 Available from: Мебел - Ви