ТВ комода 2004

ТВ комода 2004

24.900 ден.
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 10647
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 220 х 48 х 51 cm
  • Боја: Орев
  • Изработка: ТВ комода изработена од МДФ во орев фурнир со две вратички и две фиоки. Меко затворање на фиоките и вратичките и дрвени ногари.
  • *Производот се испорачува во кутија. Само ногарите не е монтирани.
  •  
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Mondivi ТВ комода 2004 Димензии: 220 х 48 х 51 cm Боја: Орев Изработка: ТВ комода изработена од МДФ во орев фурнир со две вратички и две фиоки. Меко затворање на фиоките и вратичките и дрвени ногари. *Производот се испорачува во кутија. Само ногарите не е монтирани.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и оста.. Category: Product #: 10647 Regular price: 24.900 ден. 24.900 Available from: Мебел - Ви