ТВ комода 2020

ТВ комода 2020

26.900 ден.
Димензии: Д: 220 cm  x  Ш: 48 cm  x  В: 50 cm
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 11472
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 220 х 48 х 50 cm
  • Боја: Орев со Златна
  • Изработка: ТВ комода изработена од МДФ во орев фурнир со декоративни елементи. Две вратички и две фиоки. Комодата е со златни метални ногари.
  • *Производот се испорачува монтиран во кутија. Само ногарите не се монтирани.
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Mondivi ТВ комода 2020 Димензии: 220 х 48 х 50 cm Боја: Орев со Златна Изработка: ТВ комода изработена од МДФ во орев фурнир со декоративни елементи. Две вратички и две фиоки. Комодата е со златни метални ногари. *Производот се испорачува монтиран во кутија. Само ногарите не се монтирани. ​ Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на проме.. Category: Product #: 11472 Regular price: 26.900 ден. 26.900 Available from: Мебел - Ви