ТВ комода 2022

ТВ комода 2022

26.900 ден.
Димензии: Д: 220 cm  x  Ш: 48 cm  x  В: 50 cm
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 10473
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 220 х 48 х 50 cm
  • Боја: Црна со Сребрена
  • Изработка: ТВ комода изработена од МДФ во фурнир со две вратички и две фиоки. Сребрени метални ногари.
  • *Производот се испорачува монтиран во кутија. Само ногарите не се монтирани.
  •  
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Mondivi ТВ комода 2022 Димензии: 220 х 48 х 50 cm Боја: Црна со Сребрена Изработка: ТВ комода изработена од МДФ во фурнир со две вратички и две фиоки. Сребрени метални ногари. *Производот се испорачува монтиран во кутија. Само ногарите не се монтирани.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополните.. Category: Product #: 10473 Regular price: 26.900 ден. 26.900 Available from: Мебел - Ви