ТВ комода ОПЕНЕР

ТВ комода ОПЕНЕР

11.900 ден.
Димензии: Д: 180 cm  x  Ш: 42 cm  x  В: 49 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12168
Достапност: Out of Stock
Количина:
  • Димензии: 180 х 42 х 49 cm
  • Боја: Орев со Црна
  • Изработка: ТВ комода изработена од МДФ. Едноставен и модерен дизајн.
  • *Производот се испорачува немонтиран.
  •  
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви ТВ комода ОПЕНЕР Димензии: 180 х 42 х 49 cm Боја: Орев со Црна Изработка: ТВ комода изработена од МДФ. Едноставен и модерен дизајн. *Производот се испорачува немонтиран.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот. .. Category: Product #: 12168 Regular price: 11.900 ден. 11.900 Available from: Мебел - Ви