Комода 1000

Комода 1000

41.900 ден.
Димензии: Д: 220 cm  x  Ш: 47.5 cm  x  В: 200 cm
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 12417
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 220 х 47,5 х 200 cm
  ТВ елемент: 220 х 47,5 х 49 cm
 • Висок елемент: 59,5 х 34 х 95 cm
  Полица: 160 х 25 х 30 cm
  Боја: Орев
 • Изработка: Комода изработена од висококвалитетен фурниран медијапан, кој се изработува со специјална постапка на лупење на дрвото и виткање во специјални преси кои му даваат софистициран и природен изглед на дрвото и контурите. Со железни црни ногари, три вратички на делот за ТВ со меко затворање, две фиоки на висечкиот дел со меко затворање и кутија за складирање за полицата со меко затворање. Изгледот на комодата го збогатуваат железни црни шипки на висечкиот дел и полицата. Комода која идеално ќе се вклопи во Вашиот дневен престој.
 • *Комодата се испорачува монтирана.

 

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Mondivi Комода 1000 Димензии: 220 х 47,5 х 200 cm ТВ елемент: 220 х 47,5 х 49 cm Висок елемент: 59,5 х 34 х 95 cm Полица: 160 х 25 х 30 cm Боја: Орев Изработка: Комода изработена од висококвалитетен фурниран медијапан, кој се изработува со специјална постапка на лупење на дрвото и виткање во специјални преси кои му даваат софистициран и природен изглед на дрвото и контурите. Со железни црни ногари, три в.. Category: Product #: 12417 Regular price: 41.900 ден. 41.900 Available from: Мебел - Ви