Ѕидни комоди

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Комода ЛИНА ЛЕШНИК Комода ЛИНА ЛЕШНИК
Д: 300 x Ш: 50 x В: 200 cm
Димензии: 300 x 50 х 200 cm Елемент за ТВ: 220 x 52 х 53 cm ..
28.900 ден.
без ДДВ: 24.492 ден.
Комода СТАТУС фолија орев Комода СТАТУС фолија орев
Д: 280 x Ш: 43 x В: 190 cm
Димензии: 280 х 43 х 190 cm - елемент за ТВ: 200 х 43 х 50 cm - горна полица: ..
18.900 ден.
без ДДВ: 16.017 ден.
-13%
Комода СТАТУС Комода СТАТУС
Д: 280 x Ш: 43 x В: 190 cm
Димензии: 280 х 43 х 190 cm - елемент за ТВ: 200 х 43 х 50 cm - горна полица: ..
13.900 ден.15.900 ден.
без ДДВ: 11.780 ден.
Врз основа на 1 оценки.
Комода ГЕЛУЗА Комода ГЕЛУЗА
Д: 205 x Ш: 42 x В: 192 cm
Димензии: - 205 х 42 х 192 cm Елемент за ТВ: 150  x 42 x 27 cm Висок елемент..
12.900 ден.
без ДДВ: 10.932 ден.
Комода ЕНКАНТО Комода ЕНКАНТО
Д: 335 x Ш: 45 x В: 205 cm
Димензии: 335 х 45 x 205 cm - елемент за ТВ: 161 х 45 x 64,8 cm - Долен ширеок елем..
38.900 ден.
без ДДВ: 32.966 ден.
Витрина ГРЕЈС Витрина ГРЕЈС
Д: 60.4 x Ш: 42 x В: 207.4 cm
Димензии: 60,4 х 42 х 207,4 cm Боја: Koлонијален даб со црна (како на слика..
19.900 ден.
без ДДВ: 16.864 ден.
Комода МОСКВА Комода МОСКВА
Д: 350 x Ш: 50.5 x В: 201 cm
Димензии: 350 х 50,5 х 201 cm - ТВ Комода: 150 х 50 х 45 cm - Висок елемент:..
21.600 ден.
без ДДВ: 18.305 ден.
Комода ЗАГРЕБ Комода ЗАГРЕБ
Д: 240 x Ш: 38.5 x В: 181 cm
Димензии: 240 х 38 х 181 cm - ТВ Комода: 160 х 38 х 40 cm - Висок елемент:&n..
10.900 ден.
без ДДВ: 9.237 ден.
Комода БЕЛГРАД Комода БЕЛГРАД
Д: 260 x Ш: 35.5 x В: 181 cm
Димензии: 260 х 35,5 х 181 cm - ТВ Комода: 130 х 35 х 140 cm - Висок елемент..
9.900 ден.
без ДДВ: 8.390 ден.
Комода ЉУБЉАНА Комода ЉУБЉАНА
Д: 310 x Ш: 45.5 x В: 191 cm
Димензии: 310 х 45,5 х 191 cm - ТВ Комода: 160 х 45 х 45 cm - Висок елемент:..
15.600 ден.
без ДДВ: 13.220 ден.
Комода ЏАНГО Комода ЏАНГО
Д: 277 x Ш: 45.5 x В: 191 cm
Димензии: 277 х 45,5 х 191 cm - ТВ Комода: 205 х 45 х 42 cm - Висок елемент: ..
16.600 ден.
без ДДВ: 14.068 ден.
Комода АРВЕН Комода АРВЕН
Д: 210 x Ш: 42.5 x В: 165 cm
Димензии: 210 х 42,5 х 165 cm - ТВ Комода: 160 х 42 х 45 cm - Висаче 1:..
8.300 ден.
без ДДВ: 7.034 ден.
-6%
Комода ЕНРИКЕ артисан
Д: 240 x Ш: 33 x В: 190 cm
Димензии: 240 х 33 х 190 cm - ТВ комода: 180 х 33 х 45 cm - долен елемент висо..
15.900 ден.16.900 ден.
без ДДВ: 13.475 ден.
Комода КРАНЧ
Д: 213 x Ш: 41.3 x В: 184 cm
Димензии: 213 х 41,3 х 184 cm - Елемент за ТВ: 163 x 41 x 36 cm - Долен елемент: 50..
10.900 ден.
без ДДВ: 9.237 ден.
Витрина НЕПАЛ Витрина НЕПАЛ
Д: 75 x Ш: 45 x В: 209 cm
Димензии: 75 х 45 х 209,2 cm Боја: Брамерг смрека (како на сликата) Израб..
18.900 ден.
без ДДВ: 16.017 ден.
Комода АТЕНШАН Комода АТЕНШАН
Д: 290 x Ш: 52.1 x В: 209.3 cm
Димензии: 290 х 52,1 х 209,3 cm - ТВ елемент за: 139,9 x 52,1 x 49,3 cm -..
41.900 ден.
без ДДВ: 35.508 ден.
Комода ТУЛУЗ Комода ТУЛУЗ
Д: 328 x Ш: 53.9 x В: 196 cm
Димензии: 328,2 х 53,9 х 196 cm ТВ елемент: 163,2 х 53,9 х 50,7 cm Висок елемен..
38.900 ден.
без ДДВ: 32.966 ден.
Комода БРУНО крем
Д: 240 x Ш: 42 x В: 200 cm
Димензии: 240 х 42 х 200 cm - Горна полица: 120 x 22 x 25 cm - Елемент за ТВ: 180 x 38 x..
15.900 ден.
без ДДВ: 13.475 ден.
-11%
Комода БРУНО бела
Д: 240 x Ш: 42 x В: 200 cm
Димензии: 240 х 42 х 200 cm - Горна полица: 120 x 22 x 25 cm - Елемент за ТВ: 180 x 38 x..
15.900 ден.17.900 ден.
без ДДВ: 13.475 ден.
Комода КАНДО златен јасен Комода КАНДО златен јасен
Д: 225 x Ш: 50 x В: 200 cm
Димензии: 225 х 50 х 200 cm ТВ елемент:  160 х 50 х 41 cm Низок елемент:&nbs..
18.900 ден.
без ДДВ: 16.017 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01