Комода БАЛИНТО

Комода БАЛИНТО

9.900 ден.
Димензии: Д: 250 cm  x  Ш: 47 cm  x  В: 200 cm
Производител: Status
Шифра на производ: 11518
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 250 х 47 х 200 cm
 • ТВ елемент: 201 х 47 х 51 cm
 • Висок елемент со полица: 100 х 35 х 150 cm
 • Висок елемент: 50 х 35 х 154 cm
 • Боја: 
 • - Хетуса со Бела Софт
 • Изработка: Иверка
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 •  
 • Монтажна шема

КОМОДА БАЛИНТО

 

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.
 •  
 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Status Комода БАЛИНТО Димензии: 250 х 47 х 200 cm ТВ елемент: 201 х 47 х 51 cm Висок елемент со полица: 100 х 35 х 150 cm Висок елемент: 50 х 35 х 154 cm Боја:  - Хетуса со Бела Софт Изработка: Иверка *Монтажата не е вклучена во цената.   ​Монтажна шема КОМОДА БАЛИНТО   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува пр.. Category: Product #: 11518 Regular price: 9.900 ден. 9.900 Available from: Мебел - Ви