Комода АНДРЕЈ
 • Комода АНДРЕЈ

Комода АНДРЕЈ

14.900 ден.
Димензии: Д: 240 cm  x  Ш: 40 cm  x  В: 191 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12323
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
  • Димензии: 240 x 40 х 191 cm
   Елемент за ТВ: 120 x 40 х 42 cm
  • Долен широк елемент: 70 x 40 х 160 cm
   Долен висок елемент: 50 x 40 х 191 cm
   Полица: 120 x 19 х 18 cm
  • Боја: Масима Дарк со Гранада
  • Изработка: Изработена од висококвалитетна иверка со дебелина 18mm.
  • *Монтажата не е вклучена во цената.
  •  
  •  
  • Монтажна шема

  КОМОДА АНДРЕЈ

  Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Комода АНДРЕЈ Димензии: 240 x 40 х 191 cm Елемент за ТВ: 120 x 40 х 42 cm Долен широк елемент: 70 x 40 х 160 cm Долен висок елемент: 50 x 40 х 191 cm Полица: 120 x 19 х 18 cm Боја: Масима Дарк со Гранада Изработка: Изработена од висококвалитетна иверка со дебелина 18mm. *Монтажата не е вклучена во цената.     ​Монтажна шема КОМОДА АНДРЕЈ Согласно пот.. Category: Product #: 12323 Regular price: 14.900 ден. 14.900 Available from: Мебел - Ви