Комода КИРИКУС
 • Комода КИРИКУС
 • Комода КИРИКУС
 • Комода КИРИКУС
 • Комода КИРИКУС
 • Комода КИРИКУС
 • Комода КИРИКУС
 • Комода КИРИКУС
 • Комода КИРИКУС
 • Комода КИРИКУС

Комода КИРИКУС

24.900 ден.
Димензии: Д: 290 cm  x  Ш: 40 cm  x  В: 208 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12169
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 290 х 40 х 208 cm
  - Горна полица: 135 x 24 x 25,5 cm
  - Елемент за ТВ: 140 x 40 x 67 cm
  - Висок елемент: 65 x 40 x 208 cm
  - Широк елемент: 85 x 40 x 160 cm
 • Боја: Бела со Орев
 • Изработка: Комода изработена од иверка. Едноставен и Модерен Дизајн
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Комода КИРИКУС Димензии: 290 х 40 х 208 cm - Горна полица: 135 x 24 x 25,5 cm - Елемент за ТВ: 140 x 40 x 67 cm - Висок елемент: 65 x 40 x 208 cm - Широк елемент: 85 x 40 x 160 cm Боја: Бела со Орев Изработка: Комода изработена од иверка. Едноставен и Модерен Дизајн *Монтажата не е вклучена во цената.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот.. Category: Product #: 12169 Regular price: 24.900 ден. 24.900 Available from: Мебел - Ви