Комода КОТОР
 • Комода КОТОР

Комода КОТОР

14.300 ден.
Димензии: Д: 280 cm  x  Ш: 42 cm  x  В: 191 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12480
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 280 х 42 x 191 cm
  Место за ТВ: 150 х 92 cm
 • Боја: Даб Сонома со Венге
 • Изработка: Комода изработена од иверка со дебелина 16мм во Сонома Боја и МДФ во Венге боја. Механизми со меко затворање и стаклена врата со Push механизам
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • *Рок на испорака: 45 работни денови.

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Комода КОТОР Димензии: 280 х 42 x 191 cm Место за ТВ: 150 х 92 cm Боја: Даб Сонома со Венге Изработка: Комода изработена од иверка со дебелина 16мм во Сонома Боја и МДФ во Венге боја. Механизми со меко затворање и стаклена врата со Push механизам *Монтажата не е вклучена во цената. *Рок на испорака: 45 работни денови. ​ Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматер.. Category: Product #: 12480 Regular price: 14.300 ден. 14.300 Available from: Мебел - Ви