Комода ЛАРЏ
  • Комода ЛАРЏ

Комода ЛАРЏ

17.900 ден.
Димензии: Д: 260 cm  x  Ш: 45 cm  x  В: 86 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12478
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
  • Димензии: 260 х 45 x 186 cm
  • Место за ТВ: 120 cm
  • Боја: Бела Матрикс со Црна
  • Изработка: Комода изработена од иверка со дебелина 18мм и 16мм. Вратички со меко затворање и ЛЕД осветлување.
  • *Монтажата не е вклучена во цената.
  • *Рок на испорака: 45 работни денови.

  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Комода ЛАРЏ Димензии: 260 х 45 x 186 cm Место за ТВ: 120 cm Боја: Бела Матрикс со Црна Изработка: Комода изработена од иверка со дебелина 18мм и 16мм. Вратички со меко затворање и ЛЕД осветлување. *Монтажата не е вклучена во цената. *Рок на испорака: 45 работни денови. ​ Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на про.. Category: Product #: 12478 Regular price: 17.900 ден. 17.900 Available from: Мебел - Ви