Комода ЛАРГО
  • Комода ЛАРГО

Комода ЛАРГО

17.900 ден.
Димензии: Д: 290 cm  x  Ш: 52.5 cm  x  В: 209 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12476
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
  • Димензии: 290 х 52,5 x 209 cm
  • Место за ТВ: 130 х 80 cm
  • Боја: Даб Арвен со Бела Сјај МДФ
  • Изработка: Комода изработена од иверка со дебелина 16мм и МДФ. Вратички со меко затворање.
  • *Монтажата не е вклучена во цената.
  • *Рок на испорака: 45 работни денови.

  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Комода ЛАРГО Димензии: 290 х 52,5 x 209 cm Место за ТВ: 130 х 80 cm Боја: Даб Арвен со Бела Сјај МДФ Изработка: Комода изработена од иверка со дебелина 16мм и МДФ. Вратички со меко затворање. *Монтажата не е вклучена во цената. *Рок на испорака: 45 работни денови. ​ Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена н.. Category: Product #: 12476 Regular price: 17.900 ден. 17.900 Available from: Мебел - Ви