Комода МОСКВА
 • Комода МОСКВА

Комода МОСКВА

21.600 ден.
Димензии: Д: 350 cm  x  Ш: 50.5 cm  x  В: 201 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 13265
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 350 х 50,5 х 201 cm
 • - ТВ Комода: 150 х 50 х 45 cm
 • - Висок елемент: 100 х 35 х 200 cm
 • - Низок елемент: 100 х 35 х 140 cm
 • - Полица: 150 х 20 х 25 cm
 • Боја: Сонома Арвен со Сива Сјај
 • Изработка: Комода изработена од МДФ во Сива Сјај МДФ со деб. 16 мм (лице) и Сонома Арвен иверка со деб. 16 мм. Меко затворање и Бело ЛЕД светло.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • *Бесплатна испорака.
  Рок на испорака: 45 работни денови

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Комода МОСКВА Димензии: 350 х 50,5 х 201 cm - ТВ Комода: 150 х 50 х 45 cm - Висок елемент: 100 х 35 х 200 cm - Низок елемент: 100 х 35 х 140 cm - Полица: 150 х 20 х 25 cm Боја: Сонома Арвен со Сива Сјај Изработка: Комода изработена од МДФ во Сива Сјај МДФ со деб. 16 мм (лице) и Сонома Арвен иверка со деб. 16 мм. Меко затворање и Бело ЛЕД светло. *Монтажата не е вклучена во цената. *Бесплатн.. Category: Product #: 13265 Regular price: 21.600 ден. 21.600 Available from: Мебел - Ви