Комода НОДИ

Комода НОДИ

12.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 11385
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 290 х 42 х 185 cm
 • Долен елемент за ТВ: 180 х 42 х 45 cm
 • Долен елемент висок: 110 х 42 х 60 cm
 • Висаче: 110 х 32 х 60 cm
 • Полица: 120 х 22 х 20 cm
 • Боја: Бела со Тортана
 • Изработка: Комода изработена од готов МДФ Бела Сјај и иверка со дебелина 18мм - Тортана (лице) и Бела Софт иверка (корпус). Лед осветлување и стаклени полици.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.


 • МОНТАЖНА ШЕМА
 • Комода НОДИ 1
 • Комода НОДИ 2
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Комода НОДИ Димензии: 290 х 42 х 185 cm Долен елемент за ТВ: 180 х 42 х 45 cm Долен елемент висок: 110 х 42 х 60 cm Висаче: 110 х 32 х 60 cm Полица: 120 х 22 х 20 cm Боја: Бела со Тортана Изработка: Комода изработена од готов МДФ Бела Сјај и иверка со дебелина 18мм - Тортана (лице) и Бела Софт иверка (корпус). Лед осветлување и стаклени полици. *Монтажата не е вклучена во цената. МО.. Category: Product #: 11385 Regular price: 12.900 ден. 12.900 Available from: Мебел - Ви