Закачалка КОРДОБА
 • Закачалка КОРДОБА
 • Закачалка КОРДОБА

Закачалка КОРДОБА

21.900 ден.
Димензии: Д: 210 cm  x  Ш: 42 cm  x  В: 194 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12406
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:

Димензии: 210 x 42 х 194 cm
Ормар: 70 x 42 х 194 cm

 • Низок Елемент: 70 x 42 х 55 cm
  Широк Елемент: 70 x 42 х 95 cm

  Закачалка: 70 x 2,5 х 138 cm
  Огледало: 
  70 x 2,5 х 80 cm
  Боја: Артисан со Гранада
 • Изработка: Закачалка изработена од иверка со дебелина 18mm, со 2 вратички и 2 фиоки на делот под огледалото, 2 вратички на нискиот дел и 2 врати на ормарот, дополнителна полица на закачалката и црни рачки на елементите.
   
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Закачалка КОРДОБА Димензии: 210 x 42 х 194 cm Ормар: 70 x 42 х 194 cm Низок Елемент: 70 x 42 х 55 cm Широк Елемент: 70 x 42 х 95 cm Закачалка: 70 x 2,5 х 138 cm Огледало: 70 x 2,5 х 80 cm Боја: Артисан со Гранада Изработка: Закачалка изработена од иверка со дебелина 18mm, со 2 вратички и 2 фиоки на делот под огледалото, 2 вратички на нискиот дел и 2 врати на ормарот, дополнителна полица на зак.. Category: Product #: 12406 Regular price: 21.900 ден. 21.900 Available from: Мебел - Ви