Кујни

Кујни

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Блок кујна TРЕНД Блок кујна TРЕНД
Д: 280 x Ш:  x В:  cm
Димензии:  - горен ред: 280 х 30 х 72 cm - долен ред: 280 х 55 х 72 cm Плотн..
32.900 ден.
без ДДВ: 27.881 ден.
Блок кујна СОФИЈА Блок кујна СОФИЈА
Д: 260 x Ш:  x В:  cm
Димензии:  - горен ред: 260 х 32 х 72 cm - долен ред: 260 х 55 х 72 cm ..
39.900 ден.
без ДДВ: 33.814 ден.
-10%
Блок кујна ДИВА Блок кујна ДИВА
Д: 260 x Ш:  x В:  cm
Димензии:  - горен ред: 260 х 32 х 72 cm - долен ред: 260 х 55 х 72 cm ..
35.900 ден.39.900 ден.
без ДДВ: 30.424 ден.
Блок кујна СТАТУС СОНОМА Блок кујна СТАТУС СОНОМА
Д: 230 x Ш:  x В:  cm
Димензии:  - горен ред: 230 х 30 х 72 cm - долен ред: 230 х 60 х 91 cm (55цм д..
17.900 ден.
без ДДВ: 15.169 ден.
Блок кујна ЗЕТА СОНОМА Блок кујна ЗЕТА СОНОМА
Д: 242 x Ш:  x В:  cm
Димензии:  - горен ред: 242 х 30 х 72 cm - долен ред: 242 х 60 х 91 cm (5..
27.300 ден.
без ДДВ: 23.136 ден.
Блок кујна ЗЕТА АДМИРАЛ Блок кујна ЗЕТА АДМИРАЛ
Д: 242 x Ш:  x В:  cm
Димензии:  - горен ред: 242 х 30 х 72 cm - долен ред: 242 х 60 х 91 cm (5..
27.300 ден.
без ДДВ: 23.136 ден.
Блок кујна ВИКО Блок кујна ВИКО
Д: 272 x Ш:  x В:  cm
Димензии:  - горен ред: 212 х 30 х 72 cm - долен ред: 272 х 60 х 223 cm (55 cm..
29.900 ден.
без ДДВ: 25.339 ден.
Блок кујна БЕТИ 240 Блок кујна БЕТИ 240
Д: 240 x Ш:  x В:  cm
Димензии:  - горен ред: 240 х 30 х 72 cm - долен ред: 240 х 55 х 72 cm Плотн..
29.900 ден.
без ДДВ: 25.339 ден.
Блок кујна НОНА 240 Блок кујна НОНА 240
Д: 240 x Ш:  x В:  cm
Димензии:  - горен ред: 240 х 32 х 72 cm - долен ред: 240 х 55 х 72 cm Боја:..
39.900 ден.
без ДДВ: 33.814 ден.
Блок кујна СИТИ 760 Блок кујна СИТИ 760
Д: 260 x Ш:  x В:  cm
Димензии:  - горен ред: 260 х 30 х 72 cm - долен ред: 260 х 60 х 90 cm Пло..
32.900 ден.
без ДДВ: 27.881 ден.
Блок кујна МАГДАЛЕНА Блок кујна МАГДАЛЕНА
Д: 260 x Ш:  x В:  cm
Димензии:  - горен ред: 260 х 30 х 72 cm - долен ред: 260 х 60 х 87 cm Пло..
21.900 ден.
без ДДВ: 18.559 ден.
Блок кујна ИВАНА Блок кујна ИВАНА
Д: 260 x Ш:  x В:  cm
Димензии:  - горен ред: 260 х 30 х 72 cm - долен ред: 260 х 60 х 87 cm Пло..
21.900 ден.
без ДДВ: 18.559 ден.
Блок кујна ПРАКТИК БЕЛА Блок кујна ПРАКТИК БЕЛА
Д: 200 x Ш:  x В:  cm
Димензии:  - горен ред: 200 х 30 х 72 cm - долен ред: 200 х 60 х 90 cm Пло..
29.600 ден.
без ДДВ: 25.085 ден.
Блок кујна ХАРМОНИ 220 Блок кујна ХАРМОНИ 220
Д: 220 x Ш:  x В:  cm
Димензии:  - горен ред: 220 х 30 х 90 cm - долен ред: 220 х 55 х 72 cm Плотн..
23.900 ден.
без ДДВ: 20.254 ден.
Блок кујна ТРЕНД Блок кујна ТРЕНД
Д: 280 x Ш:  x В:  cm
Димензии:  - горен ред: 280 х 30 х 72 cm - долен ред: 280 х 55 х 72 cm ..
32.900 ден.
без ДДВ: 27.881 ден.
Блок кујна ФОРТЕ Блок кујна ФОРТЕ
Д: 300 x Ш:  x В:  cm
Димензии:  - горен ред: 300 х 30 х 72 cm - долен ред: 300 х 55 х 72 cm Плотн..
37.900 ден.
без ДДВ: 32.119 ден.
Блок кујна ЕВА
Д: 200 x Ш:  x В:  cm
Димензии:  - горен ред: 200 х 30 х 72 cm - долен ред: 200 х 46 х 72 cm ..
17.900 ден.
без ДДВ: 15.169 ден.
Врз основа на 1 оценки.
Купувајте со ПОПУСТ и на РАТИ
Со кредитни картички на Стопанска Банка АД Скопје купувајте во Мебел-Ви на РАТИ БЕЗ КАМАТА (до 12 р..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Блок кујна ПИКОЛО
Д: 260 x Ш:  x В:  cm
Димензии:  - горен ред: 260 х 32 х 72 cm - долен ред: 260 х 55 х 85 cm Плотн..
29.900 ден.
без ДДВ: 25.339 ден.
Блок кујна ЏЕРСИ
Д: 260 x Ш:  x В:  cm
Димензии:  - горен ред: 260 х 30 х 72 cm - долен ред: 260 х 55 х 72 cm ..
29.900 ден.
без ДДВ: 25.339 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2022. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01