Блок кујна АНКАРА
 • Блок кујна АНКАРА
 • Блок кујна АНКАРА
 • Блок кујна АНКАРА
 • Блок кујна АНКАРА

Блок кујна АНКАРА

42.600 ден.
Димензии: Д: 282 cm  x 
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12544
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 
 • - горен ред: 222 х 30 х 72 cm
 • - долен ред: 282 х 60 х 232 cm (55cm длабочина на елементите)
 • работна плотна: деб.2,8 cm
 • Боја: Венге со Бела Софт
  Боја на работна плотна: дезен Мозаик
 • Изработка: Блок кујна изработена од МДФ со Венге боја со дебелина 18мм. (лице) и иверка во Бела Софт боја (корпус) со деб. 16mm. Вертикален елемент со четири врати и можност за вградување фурна и микробранова. Механизми за меко затворање.
 • Плотната е вклучена во цената.
 • *Мијалникот не е вклучен во цената.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 •  

Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Блок кујна АНКАРА Димензии:  - горен ред: 222 х 30 х 72 cm - долен ред: 282 х 60 х 232 cm (55cm длабочина на елементите) работна плотна: деб.2,8 cm Боја: Венге со Бела Софт Боја на работна плотна: дезен Мозаик Изработка: Блок кујна изработена од МДФ со Венге боја со дебелина 18мм. (лице) и иверка во Бела Софт боја (корпус) со деб. 16mm. Вертикален елемент со четири врати и можност за вградување фурна.. Category: Product #: 12544 Regular price: 42.600 ден. 42.600 Available from: Мебел - Ви