Блок кујна АДЕЛА
 • Блок кујна АДЕЛА

Блок кујна АДЕЛА

18.900 ден.
Димензии: Д: 200 cm  x 
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12777
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 
 • - горен ред: 200 х 32 х 72 cm
 • - долен ред: 200 х 55 х 85 cm
 • Плотна деб.: 3,8 cm
 • Боја: Артисан со Црна Сјај
 • Боја на плотна: Црна Сјај
 • Изработка: Блок кујна изработено од иверка (костур и лице долни елементи. Лице горни елементи (црн медијапан).
 • *Мијалникот не е вклучен во цената.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 •  
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Блок кујна АДЕЛА Димензии:  - горен ред: 200 х 32 х 72 cm - долен ред: 200 х 55 х 85 cm Плотна деб.: 3,8 cm Боја: Артисан со Црна Сјај Боја на плотна: Црна Сјај Изработка: Блок кујна изработено од иверка (костур и лице долни елементи. Лице горни елементи (црн медијапан). *Мијалникот не е вклучен во цената. *Монтажата не е вклучена во цената.     Согласно потребите, брзината на испорака, до.. Category: Product #: 12777 Regular price: 18.900 ден. 18.900 Available from: Мебел - Ви