Блок кујна ЕВА
 • Блок кујна ЕВА

Блок кујна ЕВА

14.900 ден.
Димензии: Д: 200 cm  x 
Производител: Status
Шифра на производ: 11213
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 
 • - горен ред: 200 х 30 х 72 cm
 • - долен ред: 200 х 46 х 72 cm
 • работна плотна: деб.3,8 cm
 • Боја: Артисан (лице) и Бела Софт (корпус)
 • Изработка: Високо квалитетна иверка со дебелина 18мм.
 • *Мијалникот не е вклучен во цената.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 •  

Монтажна шема

КУЈНА ЕВА

Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Status Блок кујна ЕВА Димензии:  - горен ред: 200 х 30 х 72 cm - долен ред: 200 х 46 х 72 cm работна плотна: деб.3,8 cm Боја: Артисан (лице) и Бела Софт (корпус) Изработка: Високо квалитетна иверка со дебелина 18мм. *Мијалникот не е вклучен во цената. *Монтажата не е вклучена во цената.   ​​Монтажна шема КУЈНА ЕВА Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите П.. Category: Product #: 11213 5 1 5 stars, based on 1 reviews Regular price: 14.900 ден. 14.900 Available from: Мебел - Ви