Блок кујна СИТИ 70

Блок кујна СИТИ 70

18.900 ден.
Димензии: Д: 260 cm  x 
Производител: Status
Шифра на производ: 7827
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 
 • - горен ред: 260 х 30 х 72 cm
 • - долен ред: 200 х 60 х 90 cm
 • работна плотна: деб.3,8 cm
 • Боја: Сонома со Бела
 • Боја на работна плотна: дезен Крем Мермер
 • Изработка: Блок кујна изработена од иверка 18мм. Лице во Сонома боја, корпус во Бела боја. Плотна во Крем Мермер дезен со дебелина 3,8 cm.
 • *Електричните уреди и мијалникот не се вклучени во цената.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Status Блок кујна СИТИ 70 Димензии:  - горен ред: 260 х 30 х 72 cm - долен ред: 200 х 60 х 90 cm работна плотна: деб.3,8 cm Боја: Сонома со Бела Боја на работна плотна: дезен Крем Мермер Изработка: Блок кујна изработена од иверка 18мм. Лице во Сонома боја, корпус во Бела боја. Плотна во Крем Мермер дезен со дебелина 3,8 cm. *Електричните уреди и мијалникот не се вклучени во цената. *Монтажата не е вклу.. Category: Product #: 7827 Regular price: 18.900 ден. 18.900 Available from: Мебел - Ви