Блок кујна ТРЕЈСИ 260

Блок кујна ТРЕЈСИ 260

28.900 ден.
Димензии: Д: 260 cm  x 
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 11215
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 
 • - горен ред: 260 х 32 х 72 cm
 • - долен ред: 260 х 55 х 72 cm
 • Плотна деб.: 3,8 cm
 • Боја: Бјанко сјај
 • Боја на работна плотна: Крем Сјај
 • Изработка: Блок кујна изработено од Бјанко боја медијапан готов сјај (лице) и Бела иверка (корпус). Плотна во Крем сјај боја со дебелина 3,8 cm.
 • *Мијалникот не е вклучен во цената.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.

Монтажна шема

КУЈНА ТРЕЈСИ 260 

Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Блок кујна ТРЕЈСИ 260 Димензии:  - горен ред: 260 х 32 х 72 cm - долен ред: 260 х 55 х 72 cm Плотна деб.: 3,8 cm Боја: Бјанко сјај Боја на работна плотна: Крем Сјај Изработка: Блок кујна изработено од Бјанко боја медијапан готов сјај (лице) и Бела иверка (корпус). Плотна во Крем сјај боја со дебелина 3,8 cm. *Мијалникот не е вклучен во цената. *Монтажата не е вклучена во цената. ​ Монтажна шем.. Category: Product #: 11215 Regular price: 28.900 ден. 28.900 Available from: Мебел - Ви