Блок кујна ВИЕНА
 • Блок кујна ВИЕНА
 • Блок кујна ВИЕНА
 • Блок кујна ВИЕНА
 • Блок кујна ВИЕНА
 • Блок кујна ВИЕНА

Блок кујна ВИЕНА

36.600 ден.
Димензии: Д: 250 cm  x 
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12541
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 
 • - горен ред: 190 х 30 х 72 cm
 • - долен ред: 250 х 60 х 223 cm
 •  работна плотна: деб.2,8 cm
 • Боја: Kрем со венге
 • Боја на плотна: дезен Мозаик
 • Изработка: Блок кујна изработена во медијапан во Крем боја (лице) со деб. 18mm и иверка со дебелина 18мм (корпус) во Венге боја. Вертикален елемент со 4 врати и можност за вградување фурна и микробранова. Механизми за меко затворање.
 • *Електричните уреди и мијалникот не се вклучени во цената.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
   
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Блок кујна ВИЕНА Димензии:  - горен ред: 190 х 30 х 72 cm - долен ред: 250 х 60 х 223 cm  работна плотна: деб.2,8 cm Боја: Kрем со венге Боја на плотна: дезен Мозаик Изработка: Блок кујна изработена во медијапан во Крем боја (лице) со деб. 18mm и иверка со дебелина 18мм (корпус) во Венге боја. Вертикален елемент со 4 врати и можност за вградување фурна и микробранова. Механизми за меко затвора.. Category: Product #: 12541 Regular price: 36.600 ден. 36.600 Available from: Мебел - Ви