Блок кујна ДЕЛУКС
 • Блок кујна ДЕЛУКС
 • Блок кујна ДЕЛУКС
 • Блок кујна ДЕЛУКС
 • Блок кујна ДЕЛУКС
 • Блок кујна ДЕЛУКС
 • Блок кујна ДЕЛУКС

Блок кујна ДЕЛУКС

57.900 ден.
Димензии: Д: 320 cm  x 
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12539
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 
 • - горен ред: 200 х 30 х 72 cm
 • - долен ред: 320 х 60 х 223 cm (55 cm длабочина на елементите)
 •  работна плотна: деб.3,9 cm
 • Боја: Лила Мат со Бела Софт
 • Боја на плотна: дезен Црн Камен
 • Изработка: Кујна изработена од МДФ во Деним Мат боја со деб.18мм и иверка во Бела Софт (корпус) со деб.16mm. Два вертикални елементи со по 4 врати и можност за вградување фурна и микробранова. Механизми за меко затворање.
 • *Електричните уреди не се вклучени во цената.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Блок кујна ДЕЛУКС Димензии:  - горен ред: 200 х 30 х 72 cm - долен ред: 320 х 60 х 223 cm (55 cm длабочина на елементите)  работна плотна: деб.3,9 cm Боја: Лила Мат со Бела Софт Боја на плотна: дезен Црн Камен Изработка: Кујна изработена од МДФ во Деним Мат боја со деб.18мм и иверка во Бела Софт (корпус) со деб.16mm. Два вертикални елементи со по 4 врати и можност за вградување фурна и микробранова. .. Category: Product #: 12539 Regular price: 57.900 ден. 57.900 Available from: Мебел - Ви