Блок кујна ФОРТЕ
 • Блок кујна ФОРТЕ
 • Блок кујна ФОРТЕ

Блок кујна ФОРТЕ

31.900 ден.
Димензии: Д: 300 cm  x 
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 11993
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 
 • - горен ред: 300 х 30 х 72 cm
 • - долен ред: 300 х 55 х 72 cm
 • Плотна: деб. 3,8cm
 • Боја: Артисан со Крем Сај
 • Боја на плотна: дезен Крем Мермер
 • Изработка: Медијапан лице со иверка Костур лице и костур. 
 • Плотната е вклучена во цената.
 • *Електричните уреди и мијалникот не се вклучени во цената.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 •  
 • Монтажна шема
  КУЈНА ФОРТЕ

Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Блок кујна ФОРТЕ Димензии:  - горен ред: 300 х 30 х 72 cm - долен ред: 300 х 55 х 72 cm Плотна: деб. 3,8cm Боја: Артисан со Крем Сај Боја на плотна: дезен Крем Мермер Изработка: Медијапан лице со иверка Костур лице и костур.  Плотната е вклучена во цената. *Електричните уреди и мијалникот не се вклучени во цената. *Монтажата не е вклучена во цената.   Монтажна шема КУЈНА ФОРТЕ Согла.. Category: Product #: 11993 Regular price: 31.900 ден. 31.900 Available from: Мебел - Ви