Блок кујна ОКТАВИА
 • Блок кујна ОКТАВИА
 • Блок кујна ОКТАВИА
 • Блок кујна ОКТАВИА
 • Блок кујна ОКТАВИА
 • Блок кујна ОКТАВИА
 • Блок кујна ОКТАВИА

Блок кујна ОКТАВИА

45.600 ден.
Димензии: Д: 285 cm  x 
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12539
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 
 • - горен ред: 225 х 30 х 72 cm
 • - долен ред: 285 х 60 х 223 cm (55 длабочина на елементите)
 • Боја: Деним Мат со Бела Софт.
 • Боја на работна плоча: дезен Црн Камен
 • Изработка: Кујна со лице изработено од медијапан Деним Мат (лице) и Бела Софт иверка (корпус). Вертикален елемент со четири врати и можност за вградување фурна и микробранова. Механизми за меко затворање.
 • *Мијалникот не е вклучен во цената.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
  *Рок на испорака: до 45 дена.
 •  

Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Блок кујна ОКТАВИА Димензии:  - горен ред: 225 х 30 х 72 cm - долен ред: 285 х 60 х 223 cm (55 длабочина на елементите) Боја: Деним Мат со Бела Софт. Боја на работна плоча: дезен Црн Камен Изработка: Кујна со лице изработено од медијапан Деним Мат (лице) и Бела Софт иверка (корпус). Вертикален елемент со четири врати и можност за вградување фурна и микробранова. Механизми за меко затворање. *Мијалнико.. Category: Product #: 12539 Regular price: 45.600 ден. 45.600 Available from: Мебел - Ви