Блок кујна ПРАКТИК БЕЛА
 • Блок кујна ПРАКТИК БЕЛА
 • Блок кујна ПРАКТИК БЕЛА
 • Блок кујна ПРАКТИК БЕЛА

Блок кујна ПРАКТИК БЕЛА

29.600 ден.
Димензии: Д: 200 cm  x 
Производител: Status
Шифра на производ: 12546
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 
 • - горен ред: 200 х 30 х 72 cm
 • - долен ред: 200 х 60 х 90 cm
 • Плотна: деб. 2,8 cm
 • Боја: Бела
 • Боја на плотна: дезен Мозаик
 • Изработка: Кујна изработена од иверка во Бела Софт боја (корпус) со деб.16мм и Бела Фладер МДФ со деб.18мм.
 • *Електричните уреди и мијалникот не се вклучени во цената.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • *Рок на испорака: до 45 работни денови.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Status Блок кујна ПРАКТИК БЕЛА Димензии:  - горен ред: 200 х 30 х 72 cm - долен ред: 200 х 60 х 90 cm Плотна: деб. 2,8 cm Боја: Бела Боја на плотна: дезен Мозаик Изработка: Кујна изработена од иверка во Бела Софт боја (корпус) со деб.16мм и Бела Фладер МДФ со деб.18мм. *Електричните уреди и мијалникот не се вклучени во цената. *Монтажата не е вклучена во цената. *Рок на испорака: до 45 работни денови.  .. Category: Product #: 12546 Regular price: 29.600 ден. 29.600 Available from: Мебел - Ви