Лежај КИДО
 • Лежај КИДО

Лежај КИДО

6.990 ден.
Димензии: Д: 99 cm  x  Ш: 206 cm  x  В: 80 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12468
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 99 x 206 х 80 cm
 • Димензии за душек: 90 х 200 cm
 •   натказна: 45 x 35,5 х 39 cm
 • Боја: 
 • - Темна Сонома со Бела Софт
 • Изработка: Единечен лежај со натказна изработен од иверка. Вклучена подница.
 • *Душекот не е вклучен во цената.
  *Монтажата не е вклучена во цената.
  *Рок на испорака до 45 работни денови.

   
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Лежај КИДО Димензии: 99 x 206 х 80 cm Димензии за душек: 90 х 200 cm   натказна: 45 x 35,5 х 39 cm Боја:  - Темна Сонома со Бела Софт Изработка: Единечен лежај со натказна изработен од иверка. Вклучена подница. *Душекот не е вклучен во цената. *Монтажата не е вклучена во цената. *Рок на испорака до 45 работни денови.   Согласно потребите, б.. Category: Product #: 12468 Regular price: 6.990 ден. 6.990 Available from: Мебел - Ви