Лежај НОАР со натказни
 • Лежај НОАР со натказни
 • Лежај НОАР со натказни

Лежај НОАР со натказни

18.900 ден.
Димензии: Д: 164.5 cm  x  Ш: 206 cm  x  В: 95.5 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12496
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Душек ОРФЕЈ:
 • Надворешни димензии: 164,5 x 206 х 95,5 cm
 • Димензии за душек: 160 х 200 cm
 • 2 Натказни: 50 x 40,5 х 44,5 cm
 • Боја: Бела Фладер, Даб Дакота и Бела Софт
 • Изработка: Лежај изработен од МДФ со дебелина 18мм и иверка со дебелина 16мм. Вклучени се и две ноќни шкафчиња. Вклучена подница.
 • *Опција за нарачка со душек Орфеј (со вклучена рамка и механизам за подигање)
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • *Душекот не е вклучен во цената.
 • *Рок на испорака: до 45 работни денови.
 •  

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Лежај НОАР со натказни Надворешни димензии: 164,5 x 206 х 95,5 cm Димензии за душек: 160 х 200 cm 2 Натказни: 50 x 40,5 х 44,5 cm Боја: Бела Фладер, Даб Дакота и Бела Софт Изработка: Лежај изработен од МДФ со дебелина 18мм и иверка со дебелина 16мм. Вклучени се и две ноќни шкафчиња. Вклучена подница. *Опција за нарачка со душек Орфеј (со вклучена рамка и механизам за подигање) *Монтажа.. Category: Product #: 12496 Regular price: 18.900 ден. 18.900 Available from: Мебел - Ви