Комода ЛИНА

Комода ЛИНА

28.900 ден.
Димензии: Д: 300 cm  x  Ш: 50 cm  x  В: 200 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12881
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
  • Димензии: 300 x 50 х 200 cm
   - ТВ комода: 220 х 52 х 53 cm
  • - долен елемент висок: 80 х 42 х 132 cm
  • - горен елемент висаче: 80 х 129 х 33,5 cm
  • - полица: 170 х 22 х 20 cm
  • Боја: Бела со Артисан
  • Изработка: Комода изработена од висококвалитетна иверка со дебелина 18мм (костур) и медијапан фолија (лице).
  • *Монтажата не е вклучена во цената.

  Монтажна шема

  КОМОДА ЛИНА

  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

   

  •  
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Комода ЛИНА Димензии: 300 x 50 х 200 cm - ТВ комода: 220 х 52 х 53 cm - долен елемент висок: 80 х 42 х 132 cm - горен елемент висаче: 80 х 129 х 33,5 cm - полица: 170 х 22 х 20 cm Боја: Бела со Артисан Изработка: Комода изработена од висококвалитетна иверка со дебелина 18мм (костур) и медијапан фолија (лице). *Монтажата не е вклучена во цената. ​ Монтажна шема .. Category: Product #: 12881 Regular price: 28.900 ден. 28.900 Available from: Мебел - Ви