Спална соба ЛОНДОН
 • Спална соба ЛОНДОН
 • Спална соба ЛОНДОН
 • Спална соба ЛОНДОН
 • Спална соба ЛОНДОН
 • Спална соба ЛОНДОН
 • Спална соба ЛОНДОН
 • Спална соба ЛОНДОН

Спална соба ЛОНДОН

96.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 11113
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 
 • - лежај: 190 х 243 х 132 cm
 • - димензии за душек: 180 х 200 cm
 • - плакар: 265 х 71 х 218 cm
 • - тоалетна: 139 х 45,5 х 82 cm
 • - огледало: 60 х 3,6 х 115 cm
 • - 2 натказни: 65 х 45,5 х 40 cm
 • Боја: Како на фотографијата
 • Изработка: Медијапан
 • *ВКЛУЧЕНА МОНТАЖА.
 • *Душекот не е вклучен во цената.

Монтажна шема
СПАЛНА СОБА ЛОНДОН

 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Спална соба ЛОНДОН Димензии:  - лежај: 190 х 243 х 132 cm - димензии за душек: 180 х 200 cm - плакар: 265 х 71 х 218 cm - тоалетна: 139 х 45,5 х 82 cm - огледало: 60 х 3,6 х 115 cm - 2 натказни: 65 х 45,5 х 40 cm Боја: Како на фотографијата Изработка: Медијапан *ВКЛУЧЕНА МОНТАЖА. *Душекот не е вклучен во цената. ​ Монтажна шема СПАЛНА СОБА ЛОНДОН   Согласно потребите,.. Category: Product #: 11113 Regular price: 96.900 ден. 96.900 Available from: Мебел - Ви