Сандаче за чевли МАРИАН
  • Сандаче за чевли МАРИАН

Сандаче за чевли МАРИАН

9.300 ден.
Димензии: Д: 60 cm  x  Ш: 22 cm  x  В: 170 cm
Производител: Status
Шифра на производ: 13379
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 60 x 22 х 170 cm
  • Боја: Бела
  • Изработка: Сандаче за чевли изработено од иверка со пет фиоки во бела висок сјај. Внатре во секоја врата има една полица за разделуваање, која можете да ја користите доколку е потребно.
  • *Производот се испорачува немонтиран.
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Status Сандаче за чевли МАРИАН Димензии: 60 x 22 х 170 cm Боја: Бела Изработка: Сандаче за чевли изработено од иверка со пет фиоки во бела висок сјај. Внатре во секоја врата има една полица за разделуваање, која можете да ја користите доколку е потребно. *Производот се испорачува немонтиран. ​ Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржу.. Category: Product #: 13379 Regular price: 9.300 ден. 9.300 Available from: Мебел - Ви