Комода МАРИАНО
 • Комода МАРИАНО

Комода МАРИАНО

20.900 ден.
Димензии: Д: 280 cm  x  Ш: 40 cm  x  В: 185 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12448
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 280 х 40 х 185 cm
 • - место за ТВ: 140 х 110 cm
 • Боја: Бела сјај со Даб Дакота
 • Изработка: Комода изработена од МДФ во Бела Сјај со дебелина 18мм и иверка во Даб Дакота со дебелина 16мм. ЛЕД осветлување и меко затворање.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • *Рок на испорака: 45 работни денови.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Комода МАРИАНО Димензии: 280 х 40 х 185 cm - место за ТВ: 140 х 110 cm Боја: Бела сјај со Даб Дакота Изработка: Комода изработена од МДФ во Бела Сјај со дебелина 18мм и иверка во Даб Дакота со дебелина 16мм. ЛЕД осветлување и меко затворање. *Монтажата не е вклучена во цената. *Рок на испорака: 45 работни денови.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Произв.. Category: Product #: 12448 Regular price: 20.900 ден. 20.900 Available from: Мебел - Ви