Трп. маса МИЛАНО
 • Трп. маса МИЛАНО
 • Трп. маса МИЛАНО
 • Трп. маса МИЛАНО

Трп. маса МИЛАНО

17.900 ден.
Димензии: Д: 180 cm  x  Ш: 87.5 cm  x  В: 76 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12795
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 180 x 87,5 x 76 cm
 • Боја: Орев
  Изработка: Фиксна трп. маса изработена од медијапан (плотна) во Орев боја и метални црни ногари.
   
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • *Бесплатна испорака.
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Трп. маса МИЛАНО Димензии: 180 x 87,5 x 76 cm Боја: Орев Изработка: Фиксна трп. маса изработена од медијапан (плотна) во Орев боја и метални црни ногари.   *Монтажата не е вклучена во цената. *Бесплатна испорака. Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителн.. Category: Product #: 12795 Regular price: 17.900 ден. 17.900 Available from: Мебел - Ви