Mondivi

Mondivi
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
АГ ВЕРНАЦА АГ ВЕРНАЦА
Д: 201 x Ш: 244 x В: 88 cm
Димензии: 201x244 x 88 х 90 cm Височина на седиште: 48 cm Длабочина на седиште..
69.900 ден.
без ДДВ: 59.237 ден.
-10%
АГ КАИРО АГ КАИРО
Д: 275 x Ш: 240 x В: 75 cm
Димензии: 275 x 240 cm  3-тросед: L 188 x W 100 x H 75-98 cm 2-двосед: L 240 x..
55.710 ден.61.900 ден.
без ДДВ: 47.212 ден.
-10%
АГ КАЛИЈА АГ КАЛИЈА
Д: 275 x Ш: 230 x В: 77 cm
Димензии: 275 x 230 cm 3-тросед: L 172 x W 105 x H 77-95 cm 2-тросед..
46.710 ден.51.900 ден.
без ДДВ: 39.585 ден.
-5%
АГ КАЛИЈА ПРОМО АГ КАЛИЈА ПРОМО
Д: 275 x Ш: 230 x В: 77 cm
Димензии: 275 x 230 cm 3-тросед: L 172 x W 105 x H 77-95 cm 2-тросед..
45.505 ден.47.900 ден.
без ДДВ: 38.564 ден.
-10%
АГ ЛЕЧЕ АГ ЛЕЧЕ
Д: 264 x Ш: 163 x В: 81 cm
Димензии: 264x163 x 96 х 81 cm Височина на седиште: 46 cm Длабочина на..
62.010 ден.68.900 ден.
без ДДВ: 52.551 ден.
АГ МЕРАНО АГ МЕРАНО
Д: 223 x Ш: 223 x В: 100 cm
Димензии: 223x223 x 974 х 100 cm Длабочина на седиште: 50 cm Височ..
65.900 ден.
без ДДВ: 55.847 ден.
-10%
АГ ПЕРЛА МОНДИВИ АГ ПЕРЛА МОНДИВИ
Д: 315 x Ш: 240 x В: 75 cm
Димензии: 315 x 240 cm  3-тросед: L 225 x W 95 x H 75cm 2-двосед: L 240 x W 95..
62.910 ден.69.900 ден.
без ДДВ: 53.314 ден.
АГ РАПАЛО ЛУКС АГ РАПАЛО ЛУКС
Д: 249 x Ш: 201 x В: 90 cm
Димензии: 249x201 x 90 х 93 cm Изработка: Природна говедска кожа Опис..
59.900 ден.
без ДДВ: 50.763 ден.
АГ САРДИНИЈА АГ САРДИНИЈА
Д: 290 x Ш: 290 x В: 100 cm
Димензии: 290 x 290 x 95 x 100 cm  Височина на седиште: 45 cm Д..
99.900 ден.
без ДДВ: 84.661 ден.
АГ СИЦИЛИЈА АГ СИЦИЛИЈА
Д: 290 x Ш: 290 x В: 95 cm
Димензии: 290x290 x 90 х 95 cm Височина на седиште: 49 cm Длабочина на седишт..
97.900 ден.
без ДДВ: 82.966 ден.
-10%
Барски стол ВАЛЕН Барски стол ВАЛЕН
Д: 54 x Ш: 56 x В: 105 cm
Димензии: 54 х 56 х 105 cm - димензии на седечки дел: 40 х 39 cm - висина на седечки дел..
3.051 ден.3.390 ден.
без ДДВ: 2.586 ден.
-10%
Барски стол ШАРП Барски стол ШАРП
Д: 45 x Ш: 55 x В: 91 cm
Димензии: 45 х 55 х 91-112 cm - висина на седечки дел: 64-85 cm - димензи..
5.031 ден.5.590 ден.
без ДДВ: 4.264 ден.
-10%
Барски стол ШЕРЛОК Барски стол ШЕРЛОК
Д: 50 x Ш: 52 x В: 102 cm
Димензии: 50 x 52 x 102 cm - димензии на седечки дел: 39 х 29 cm - висина на седечки дел..
5.031 ден.5.590 ден.
без ДДВ: 4.264 ден.
Бифе 2014 Бифе 2014
Д: 202 x Ш: 42 x В: 78 cm
Димензии: 202 х 42 х 78 cm Боја: Орев Изработка: Бифе изработено од ..
27.900 ден.
без ДДВ: 23.644 ден.
Бифе 2016 Бифе 2016
Д: 202 x Ш: 48 x В: 80 cm
Димензии: 202 х 48 х 80 cm Боја: Орев Изработка:  Бифе изработе..
28.900 ден.
без ДДВ: 24.492 ден.
Бифе 2030
Д: 200 x Ш: 42 x В: 80 cm
Димензии: 200 x 42 x 78 cm Боја: Орев со Златна Изработка:&nbs..
37.900 ден.
без ДДВ: 32.119 ден.
Бифе АЛМИРА Бифе АЛМИРА
Д: 216 x Ш: 48 x В: 88 cm
Димензии: 216 x 48 x 88 cm Боја: Како на сликата Изработка:&nb..
49.900 ден.
без ДДВ: 42.288 ден.
Бифе АРЕС Бифе АРЕС
Д: 222 x Ш: 50 x В: 85 cm
Димензии: 222 x 50 x 85 cm Боја:  - Орев Изработка: Бифе и..
36.900 ден.
без ДДВ: 31.271 ден.
Бифе БУГАТИ Бифе БУГАТИ
Д: 205 x Ш: 47 x В: 85 cm
Димензии: 205 x 47 x 85 cm Боја: Како на сликата Изработка:&nb..
40.900 ден.
без ДДВ: 34.661 ден.
Бифе ВАЛЕНТИНА Бифе ВАЛЕНТИНА
Д: 220 x Ш: 48 x В: 85 cm
Димензии: 220 x 48 x 85 cm Боја: Бела со Никел Изработка: ..
45.900 ден.
без ДДВ: 38.898 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01