Спална соба МОНИКА

Спална соба МОНИКА

51.120 ден.56.800 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 8018
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 
 • - лежај: 264 х 205 х 113 cm
 • - димензии за душек: 180 х 200 cm
 • - плакар со огледало: 237 х 60 х 217 cm
 • - тоалетна: 120 х 40 х 145 cm
 • - 2 натказни: 60 х 39 х 32 cm
 • - табуретка: 40 х 40 х 40 cm
 • Боја: Светол Орев во комбинација со Крем МДФ Сјај
 • Изработка: Висококвалитетна иверка со дебелина 18мм и МДФ (медијапан). Механизам за меко затворање на плакарот.
 • *Душекот не е вклучен во цената.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • Бесплатна испорака.
 • Плакар Моника 28.900 денари
 • Лежај Моника 27.900 денари

Монтажна шема
СПАЛНА СОБА МОНИКА

 

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS