Комода НАГОРЕ
 • Комода НАГОРЕ
 • Комода НАГОРЕ

Комода НАГОРЕ

19.900 ден.
Димензии: Д: 256.5 cm  x  Ш: 41 cm  x  В: 190 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10896
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 256,5 х 41 х 190 cm
 • - ТВ комода: 256,5 х 41 х 178 cm
 • - Висаче со полица: 256 х 28,5 х 71 cm
 • Боја: Сив Даб
 • Изработка: Комода изработена во модерен и едноставен дизајн.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Комода НАГОРЕ Димензии: 256,5 х 41 х 190 cm - ТВ комода: 256,5 х 41 х 178 cm - Висаче со полица: 256 х 28,5 х 71 cm Боја: Сив Даб Изработка: Комода изработена во модерен и едноставен дизајн. *Монтажата не е вклучена во цената.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елемент.. Category: Product #: 10896 Regular price: 19.900 ден. 19.900 Available from: Мебел - Ви