Трп. маса НУВАЛО ОРЕВ

Трп. маса НУВАЛО ОРЕВ

18.900 ден.
Димензии: Д: 127 cm  x  Ш: 69 cm  x  В: 75 cm
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 12141
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 127(+40) х 69 х 75 cm
  • Боја: Орев
  • Изработка: Трп. маса изработена од орев медијапан со златни апликации и орев ногари.
  •  
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

  •  

  •  

  •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: трпезарија

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Mondivi Трп. маса НУВАЛО ОРЕВ Димензии: 127(+40) х 69 х 75 cm Боја: Орев Изработка: Трп. маса изработена од орев медијапан со златни апликации и орев ногари.   ​ Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.   .. Category: Product #: 12141 Regular price: 18.900 ден. 18.900 Available from: Мебел - Ви