ONLINE

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Плакар ЛУКС 23 Плакар ЛУКС 23
Д: 204 x Ш: 52.5 x В: 241 cm
Димензии за монтажа како на фотографијата: 204 х 52,5 х 241 cm 2x Плакари..
34.600 ден.
без ДДВ: 29.322 ден.
Плакар ЛУКС 22 Плакар ЛУКС 22
Д: 204 x Ш: 52.5 x В: 241 cm
Димензии за монтажа како на фотографијата: 204 х 52,5 х 241 cm 2x Плакари..
23.900 ден.
без ДДВ: 20.254 ден.
Плакар ЛУКС 21 Плакар ЛУКС 21
Д: 204 x Ш: 52.5 x В: 241 cm
Димензии за монтажа како на фотографијата: 204 х 52,5 х 241 cm 2x Плакари..
20.900 ден.
без ДДВ: 17.712 ден.
Плакар ЛУКС 20 Плакар ЛУКС 20
Д: 120 x Ш: 52.5 x В: 201 cm
Димензии за монтажа како на фотографијата: 120 х 52,5 х 201 cm Плакар:&nb..
11.600 ден.
без ДДВ: 9.831 ден.
Спална соба САРАЕВО Спална соба САРАЕВО
Димензии:  - димензии за душек: 160 х 200 cm - лежај: 200 х 204,5&n..
23.300 ден.
без ДДВ: 19.746 ден.
Спална соба ЕЛИЗА Спална соба ЕЛИЗА
Димензии:  - лежај: 164 х 204 x 70 cm (за душек 160 x 200 cm) - трокрил..
15.300 ден.
без ДДВ: 12.966 ден.
Комода МОСКВА Комода МОСКВА
Д: 350 x Ш: 50.5 x В: 201 cm
Димензии: 350 х 50,5 х 201 cm - ТВ Комода: 150 х 50 х 45 cm - Висок елемент:..
21.600 ден.
без ДДВ: 18.305 ден.
Комода ЗАГРЕБ Комода ЗАГРЕБ
Д: 240 x Ш: 38.5 x В: 181 cm
Димензии: 240 х 38 х 181 cm - ТВ Комода: 160 х 38 х 40 cm - Висок елемент:&n..
12.900 ден.
без ДДВ: 10.932 ден.
Комода БЕЛГРАД Комода БЕЛГРАД
Д: 260 x Ш: 35.5 x В: 181 cm
Димензии: 260 х 35,5 х 181 cm - ТВ Комода: 130 х 35 х 140 cm - Висок елемент..
11.300 ден.
без ДДВ: 9.576 ден.
Комода ЉУБЉАНА Комода ЉУБЉАНА
Д: 310 x Ш: 45.5 x В: 191 cm
Димензии: 310 х 45,5 х 191 cm - ТВ Комода: 160 х 45 х 45 cm - Висок елемент:..
15.600 ден.
без ДДВ: 13.220 ден.
Спална соба ПОРТО Спална соба ПОРТО
Димензии:  - лежај: 161 х 205 х 90 cm димензии за душек: 160 х 200 cm - плак..
33.900 ден.
без ДДВ: 28.729 ден.
Спална соба МАДРИД Спална соба МАДРИД
Димензии:  - лежај: 164 х 204 х 95 cm димензии за душек: 160 х 200 cm - плак..
40.900 ден.
без ДДВ: 34.661 ден.
Спална соба ВЕГАС Спална соба ВЕГАС
Димензии:  - лежај со натказни: 244 х 206 х 89 cm димензии за душек: 160 х 200..
34.300 ден.
без ДДВ: 29.068 ден.
Спална соба БУКУРЕШТ Спална соба БУКУРЕШТ
Димензии:  - лежај со натказни: 164 х 206 х 85 cm димензии за душек: 160 х 200..
28.300 ден.
без ДДВ: 23.983 ден.
Спална соба АНКАРА Спална соба АНКАРА
Димензии:  - лежај: 164 х 204 х 70 cm димензии за душек: 160 х 200 cm - плак..
13.300 ден.
без ДДВ: 11.271 ден.
Клуб маса АРВЕН Клуб маса АРВЕН
Д: 117 x Ш: 67 x В: 43 cm
Димензии: 117 х 67 х 43 cm Боја:  - Сонома Арвен Боја: Клуб маса изра..
3.900 ден.
без ДДВ: 3.305 ден.
Плакар ЛУКС 9 Плакар ЛУКС 9
Д: 240 x Ш: 52.5 x В: 201 cm
Димензии за монтажа како на фотографијата: 240 х 52,5 х 201 cm 2x плакари:&nbs..
25.300 ден.
без ДДВ: 21.441 ден.
Плакар ЛУКС 18 Плакар ЛУКС 18
Д: 212.5 x Ш: 186 x В: 201 cm
Димензии за монтажа како на фотографијата: 212,5 х 186 х 201 cm 2x плакар..
39.900 ден.
без ДДВ: 33.814 ден.
Плакар ЛУКС 16 Плакар ЛУКС 16
Д: 160 x Ш: 52.5 x В: 201 cm
Димензии: 2х80 х 52,5 х 201 cm Боја: Бела Фладер Изработка:&nbs..
14.300 ден.
без ДДВ: 12.119 ден.
Плакар ЛУКС 15 Плакар ЛУКС 15
Д: 292.5 x Ш: 186 x В: 241 cm
Димензии за монтажа како на фотографијата: 292,5 х 186 х 241 cm 6x плакари: 80..
61.600 ден.
без ДДВ: 52.203 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01