Ормар ЈУПИТЕР 207
  • Ормар ЈУПИТЕР 207
  • Ормар ЈУПИТЕР 207

Ормар ЈУПИТЕР 207

18.900 ден.
Димензии: Д: 207 cm  x  Ш: 60 cm  x  В: 200 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10222
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 207 х 60 х 200 cm
    Боја: Бела со Тортана
  • Изработка: Четворокрилен ормар изработен од високо квалитетна иверка 18мм, со 6 фиоки.
  • *Монтажата не е вклучена во цената.
  •  
Монтажна шема
 
Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Ормар ЈУПИТЕР 207 Димензии: 207 х 60 х 200 cm Боја: Бела со Тортана Изработка: Четворокрилен ормар изработен од високо квалитетна иверка 18мм, со 6 фиоки. *Монтажата не е вклучена во цената.   Монтажна шема ОРМАР ЈУПИТЕР 207   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и остан.. Category: Product #: 10222 Regular price: 18.900 ден. 18.900 Available from: Мебел - Ви