Ормар ЈУПИТЕР 145
 • Ормар ЈУПИТЕР 145
 • Ормар ЈУПИТЕР 145

Ормар ЈУПИТЕР 145

14.600 ден.
Димензии: Д: 145 cm  x  Ш: 60 cm  x  В: 200 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10221
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 145 х 60 х 200 cm
  Боја: Бела со Тортана
 • Изработка: Трокрилен ормар изработен од високо квалитетна иверка 18мм, со 3 фиоки.
  *Монтажата не е вклучена во цената.
 •  
​Монтажна шема
 
Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Ормар ЈУПИТЕР 145 Димензии: 145 х 60 х 200 cm Боја: Бела со Тортана Изработка: Трокрилен ормар изработен од високо квалитетна иверка 18мм, со 3 фиоки. *Монтажата не е вклучена во цената.   ​Монтажна шема ОРМАР ЈУПИТЕР 145   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и остана.. Category: Product #: 10221 Regular price: 14.600 ден. 14.600 Available from: Мебел - Ви