Трп. маса ПИКСЕЛ 2

Трп. маса ПИКСЕЛ 2

18.900 ден.
Димензии: Д: 120 cm  x  Ш: 120 cm  x  В: 76 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12734
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: Ф120 x 76 cm
  • Боја: Даб со црни ногари (ако на сликата)
  • Изработка: Изработена од фурниран и основа во црн метал.
     
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Трп. маса ПИКСЕЛ 2 Димензии: Ф120 x 76 cm Боја: Даб со црни ногари (ако на сликата) Изработка: Изработена од фурниран и основа во црн метал.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот. .. Category: Product #: 12734 Regular price: 18.900 ден. 18.900 Available from: Мебел - Ви